360 Целосна Мека TPU Транспарентен Случај Покритие за Samsung S3 S4 S5 S6 S7 S6 S8 ПЛУС NOTE3 4 5 Предниот Екран на Допир & Задниот Поклопец абел
Новак - 20 %

360 Целосна Мека TPU Транспарентен Случај Покритие за Samsung S3 S4 S5 S6 S7 S6 S8 ПЛУС NOTE3 4 5 Предниот Екран на Допир & Задниот

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 191.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
360 Целосна Мека TPU Транспарентен Случај Покритие за Samdung S3 S4 S5 S6 S7 S6 S8 ПЛУС NOTE3 4 5 Предниот Екран на Допир & Задниот Поклопец абел

За производот

Материјал:
S3, S4, S5, S6, S6 РАБОТ, S6 РАБОТ ПЛУС, S7, S7 РАБОТ, ЗАБЕЛЕШКА 3, ЗАБЕЛЕШКА 4, ЗАБЕЛЕШКА 5, S8, S8 Плус
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5,Забелешка 5,I9500 Galaxy S IV,Галакси Note4,Galaxy Note III,Galaxy S6 работ,I9300 Галакси SIII,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S6
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
for Sansung Samsun Sumsung Samsu Galaxi Galaksi Gelaksi fundas capa .
Бренд Име:
mksup
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бродови Од:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas,360 Целосна Мека TPU Транспарентен Случај Покритие За Samsung S3 S4 S5,360 Целосна Мека TPU Транспарентен Случај Покритие За Samsung S3 S4 S5,360 Целосна Мека TPU Транспарентен Случај Покритие За Samsung S3 S4 S5
is_customized:
estuche glitter Retro vendita etui calda joli balr coque capa fundas
Карактеристики:
За Samsung NOTE 3 за Sansung Samsun Sumsung Samsu Galaxi
Најчестиот Вид:
За Samsung покрие школка случај Случај Покритие за Samsung телефон школка
Водоотпорен:
За Samsung телефон funda телефон S3 S4 S5 S6 S7 S6 S8 ПЛУС случај
Димензии:
За ЗАБЕЛЕШКА 3 случај etui торба NOTE3 4 5 Предниот Екран на Допир за мобилен телефон
Инсталација:
За ЗАБЕЛЕШКА 3 торба coque случај &
дизајн:
Спортски,Сјајна,Симпатична
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент