За BMW S1000RR S1000R 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година јаглерод Задното Седиште Покрие Качулка Задните S 1000 RR 1000RR S 1000R
Новак - 6 %

За BMW S1000RR S1000R 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година јаглерод Задното Седиште Покрие Качулка Задните S 1000 RR

Достапно за нарачка
DEN 1199.52
DEN 1128.00
Достапност:


Одговара за S1000 RR 2009-2016 S1000 R 2014-2017
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
S1000RR 09-16
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
боја:
јаглерод

Избор на клиент