Руската Нов лаптоп, тастатура за DELL Inspiron N5110 15R M5110 M501Z M511R RU изгледот

Руската Нов лаптоп, тастатура за DELL Inspiron N5110 15R M5110 M501Z M511R RU изгледот

Достапно за нарачка
DEN 768.00
Достапност:


СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

За производот

Компатибилен Бренд:
DELL
Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
за DELL Inspiron N5110 15R M5110 M501Z M511R

Избор на клиент