Луксузна Ултра Тенки и Дебели Позлата Јасно TPU Случај За Samsung Галакси J1 J5 J7 година J120F J510 J710 Силикони Транспарентен Задниот Поклопец
Новак - 20 %

Луксузна Ултра Тенки и Дебели Позлата Јасно TPU Случај За Samsung Галакси J1 J5 J7 година J120F J510 J710 Силикони Транспарентен

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 191.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Луксузна Ултра Тенки и Дебели Позлата Јасно TPU Случај За Samsung Галакси J1 J5 J7 2016 година J120 F J510 J710 Силикони Транспарентен Задниот Поклопец

За производот

Материјал:
За J5 2016 Година J510, За J1 2016 Година J120, За J7 2016 Година J710
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
for Sansung Sumsung Sumsang Samsug Galaxi funda coque capa carcasa cas
is_customized:
Luxury Ultra Thin Slim Plating Clear TPU Case For Samsung Galaxy,vente chaude Pasteque channel restore cuaderno estojo juventus hoesjes
Број На Модел На:
Луксузна Ултра Тенки и Дебели Позлата Јасно TPU Случај За Samsung Галакси,vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
Материјал:
За J1 J5 J7 2016 година J120F J510 J710 Силикони Транспарентен Задниот Поклопец
Карактеристики:
За Samsung J1 2016 Година J120 за Sansung Sumsung Sumsang Samsug
Најчестиот Вид:
За Samsung случај ајакс телефон Јасно TPU Случај За покривање течни
Водоотпорен:
За Samsung покрие caso телефон Samsung Galaxy J1 J5 J7 2016 година силикони
Димензии:
За J1 2016 Година J120 случај мобилни торба J120F J510 J710 Силикони симпатична
Инсталација:
За J1 2016 Година J120 покрие etui торба Транспарентен Капак розова
дизајн:
Jewelled,Цитати & Пораки,Цитати & Пораки
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент