Новиот Дизајн Страна Се Насликани Nake Девојка Слики Од Ѕидното Сликарство На Платно Со Висок Квалитет Голи Девојка Маслото За Ѕид Уметност
Новак - 49 %

Новиот Дизајн Страна Се Насликани Nake Девојка Слики Од Ѕидното Сликарство На Платно Со Висок Квалитет Голи Девојка Маслото За

Достапно за нарачка
DEN 2640.00
DEN 1346.00
Достапност:

Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на
сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со
бизнис.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.
Наплата
1.
Слика Големина/Цена :
(1inch=2. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
Новиот Дизајн Страна Се Насликани Nake Девојка Слики Од Ѕидното Сликарство На Платно Со Висок Квалитет Голи Девојка Маслото За Ѕид Уметност
ако сакате друга големина ,pls контактирајте ме.
Плаќање
1.
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме големо снабдувач на маслото во Кина! Постојат стотици голема слика уметници тука. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте'т доби пакет рок од 60 работни дена по
превозот и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се
прашање наплата и испраќање на замена.Во моментов ние го прифаќаме услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay,
Банкарски Трансфер, QIWI паричник.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот
методи.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.5 см)
ако сакате друга големина ,plz контактирајте ме.Вашето задоволство е наша извршување.
Нашите слики се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото од страна на Вешти уметници не се печати или постер. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5
ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.
Не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики!
Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер!
Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа!
Испорака :
1.

За производот

Големина (Инчен):
16X24, 20X30, 24X32, 24x36
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
3
боја:
Повеќе
Calligraphy и сликарство тип:
Платно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела
Бојата И Обликот:
Жолта Црвена Цвет Маслото На Платно
Тип:
Handpainted

Избор на клиент