Сите бакар 60KTYZ-06 опрема за намалување на реверзибилна постојан магнет синхрони моторни 110v30 на голем мотор
Новак - 13 %

Сите бакар 60KTYZ-06 опрема за намалување на реверзибилна постојан магнет синхрони моторни 110v30 на голем мотор

Достапно за нарачка
DEN 926.40
DEN 806.00
Достапност:


Кога ќе се купи Само треба да се набљудуваат на напон и брзина, 30 претвори брзина е 28 ≥ револуции ≥ 32 може да се користи помеѓу , Други capacitor големина и wattage, не се смета. 35 пак се однесува на пренесување на моторот на 150 вртежи во минута ≥ голем мотор ≥160 пак
Следново е 30 сврти
Следново е 35-претвори график
А : вовед производ
1, напон : 110 V, брзина : 30 се менува бројот на вртежи / мин, со 3,8 capacitor. Бакарна жица моторни одлична дисипација на топлина
2, тежина : за 0,7 кг или така
3, на гарантниот период : 12 месеци (и назад товар на купувачот оптоварување)
Второ : жици метод
1, старите моторни главата намали
2, две линии на capacitor и розова боја и зелени, односно, две линии поврзани
3 мотор со иста боја линија заедно, и пристап до mahjong машина надвор од црна линија
4, моторот на крајот на capacitor линија поврзан со mahjong машина, еден крајот на capacitor на празниот не ги собереш
5, моторни инсталирани на машината И, накратко да го отворите моќ тест под власта на ситуацијата, ако на пазарот пресврт, ќе бидат поврзани со позитивните ротација на две линии за размена, со иста боја не се движи

За производот

сертификација:
CCC,CE
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Тип:
Синхрони Мотор
Заштита На Функција:
Експлозија-доказ
Фаза:
Еднофазен
Број На Модел На:
60ktyz06
Фреквенција:
50Hz
Излезна Моќност:
13.5 W
AC Напон:
110V

Избор на клиент