Топла продаде,60*60mm Roundle Аква Кристал Fengshui Топка За Божиќ Маса Декорација K9 Кристал Paperweight, Свадба Декорација
Новак - 5 %

Топла продаде,60*60mm Roundle Аква Кристал Fengshui Топка За Божиќ Маса Декорација K9 Кристал Paperweight, Свадба Декорација

Достапно за нарачка
DEN 657.60
DEN 625.00
Достапност:


Топла продаде,60*60mm Roundle Аква Кристал Fengshui Топка За Божиќ Маса Декорација K9 Кристал Paperweight, Свадба Декорација
Кристал Rounld fengshui топка
Материјал : K9 кристално
Големина : 60*60mm, многу големината за да ги одберете.

За производот

Материјал:
Кристално
Стил:
Пастирски
Тема:
Љубов
Бренд Име:
TZ
Име:
кристална топка
Големина:
60*60mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
аква
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes

Избор на клиент