Кујна Тапа Адаптер F24 Да F18/19/20/22/24mm/ G1/2' Aerator Адаптер Тапа Замена Алатка Вода Прочистувач Додатоци
Новак - 24 %

Кујна Тапа Адаптер F24 Да F18/19/20/22/24mm/ G1/2' Aerator Адаптер Тапа Замена Алатка Вода Прочистувач Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 109.92
DEN 83.00
Достапност:

Спецификација : Материјал : Месинг Површина : Хром Позлата Пакетот Вклучува: 1*Aerator Switch конектори

За производот

Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Бренд Име:
DONYUMMYJO
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Кујна Распрскувачи
Број На Модел На:
КА-130k

Избор на клиент