5pcs Мешана Боја Geode Drusy Златна Боја Кварц Природата gem камен Pendant Изработка на Накит
Новак - 9 %

5pcs Мешана Боја Geode Drusy Златна Боја Кварц Природата gem камен Pendant Изработка на Накит

Достапно за нарачка
DEN 1103.52
DEN 1004.00
Достапност:


Добредојдовте На Вашата Нарачка
1
S ize
Околу 16 мм
2 Дупка / 3
Един dition
1mm=0.03939 инчен или 1inch=25.4 mm
4
Мат erial Природата druzy кварц
5
Полковникот или
Како што е прикажано во figuratede
6
Сад моб
Катира/Партија/Подарок да frined
7
Ши стр пинг време
15-25days ( Слободен CPAM); Слободни DHL/EMS за Цел повеќе од 150$!
8
Pla ce на потекло
Произведено Во Кина

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
Рачно изработени
Обликотшема:
Цвеќиња
Состојба:
[email protected]
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент