tear drop облик 6*10мм Кристално стакло камен за кореја волна џемпер лабава рамен грб кристал со 720 персонални компјутери секој бесплатен превозот
Новак - 15 %

tear drop облик 6*10мм Кристално стакло камен за кореја волна џемпер лабава рамен грб кристал со 720 персонални компјутери секој

Достапно за нарачка
DEN 2000.16
DEN 1700.00
Достапност:


tear drop облик 6*10мм Кристално стакло камен за кореја волна џемпер лабава рамен грб кристал со 720 персонални компјутери секој бесплатен превозот
Бренд : ЈП STRASS
Материјал : кристално
Употреба : да се Шие на венчаница / облека /шапка /Лето висока пета чевли
Предности : многу shinning
да се шие на венчаница/облека /шапка /лето висока пета чевли многу силна
Ако ви треба друг облик стакло, камен , може да се погледне во нашата боја шема и е-мејл мене :

За производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
JPSTRASS
Обликот:
DR
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
6*10мм
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
Стакло
боја:
Кристално
Големина:
6*10мм
главниот пазар :
Европ и Северно-Американски земји
превозот време:
20-90 дена
Име На Компанија:
ЈП STRASS
Пакет:
720pcs
Производи:
да се шие на стаклени монистра
Обликот:
tear drop
Техника:
Шие-На
Големина:
6*10mm

Избор на клиент