Хотел Единствен Есен Зима Жешко Тенџере Ресторан Келнер Девојка Се Облекуваат Дебели Долги Ракави Келнерка Работа Кошула Одговараат J107
Новак - 47 %

Хотел Единствен Есен Зима Жешко Тенџере Ресторан Келнер Девојка Се Облекуваат Дебели Долги Ракави Келнерка Работа Кошула Одговараат

Достапно за нарачка
DEN 2784.00
DEN 1476.00
Достапност:


[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Добредојдовте на нашата продавница! Донесе На Вашиот Живот Повеќе Радост..
Превозот( Забелешка ) :
1.Нормално,ние ќе брод од пратката во рок од 5 дена по исплата потврди.Во потрага по некои детали.
2.Тоа обично трае 20-60 дена за Кина Пост Воздух(Ние нудиме слободно) да се достави пратката (РАЗЛИЧНИ ЗЕМЈИ МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ),ве молиме контактирајте со нашата услуга на персоналот да се прошири и заштити време или следење на статусот доколку не ја прими пратката во рок од 60 дена.
3.Ако сакате да ја прими пратката под итно ,ве молиме љубезно изберете го изразат како EMS,DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от кој трае само 5-15 дена за испорака. 4.Ако има било барање на боја,големина ,pls љубезно ве молиме да оставите порака,ние ќе го организира испорака според вашата порака .
5. Pls не се отвори спор непосредно пред да контактирате со нашата услуга на персоналот за решавање на проблемот за вас .Ви благодарам многу за вашиот вид соработка.Сакате да уживате во вашата шопинг ^0^
6.Љубезно се напомене дека цената е само за на маица ,панталони не е includeded.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$100
$130
$150
$170
$150
160 долари
wy-приклучок-крај

За производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
J107
Материјал:
Акрилик,Памук
Употреба:
Службата За Храна

Избор на клиент