Тифани Боја Spandex lycra стол покритие одговара за плоштадот дома столици свадба партија дом вечера декорација Половина маска

Тифани Боја Spandex lycra стол покритие одговара за плоштадот дома столици свадба партија дом вечера декорација Половина маска

Достапно за нарачка
DEN 96.00
Достапност:


Spandex lycra стол покритие одговара за плоштадот дома столици свадба партија дом вечера декорација Половина маска
Половина spandex стол покритие за продажба само се покрие стол назад и седиште Состав 90%полиестер 10%lycra Стил Половина покрива само маска на врати и седишта Тежина 150grams по pc Боја различни бои опција Големина Одговара на сите столчиња Картон тежина 22kgs (200 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство од 5 дена Fedex време на испорака 5-7 дена Кина пост испорака 2-6 недели
Lycra стол покрие со висок квалитет за банкет,свадба и хотел декорација
220 Grams дебели силна spandex ткаенина висок квалитет за свадба,хотел и настани( некои добавувачи направи стол покрие со многу евтини квалитет 160grams тенка ткаенина,која може да се види преку кога ќе се стави на вашиот столчиња )
Основана во 2008 година,нашата компанија има свои manufactory со работниците многу професионална во шиење и крои,тие ќе ги провери секој производство квалитет пред тие пак ги во кутија,па ние се навистина конкурентни со цената и квалитетот се споредуваат со другите компании.
Ако не сте задоволни со производство или ќе се најдат на квалитетот на многу страшни,ве молиме контактирајте со нас за враќање или надоместок.
Ве молиме имајте во предвид како ние пак, катедрата покрива :
ние пак секој еден стол покрие во индивидуални пластична кеса,и потоа пак 100pcs од нив во тетрапак што е многу цврста и силна квалитет за меѓународните испорака ! Така што нема потреба да се грижите, катедрата покрива се валкани или дамка на патот од моето фабрика за вашата куќа.

За производот

Спецификација:
SQUARE BACK COVER
Употреба:
Свадба Стол,Хотел Стол,Банкет Чаир
Бренд Име:
EVENTSDECOR
Стил:
Обична
Материјал:
Spandex / Полиестер
Шема:
Обична Обоена
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FE001
Тежина:
220Grams
се водат:
4-начин се водат
нозете џеб:
засилен еластична нозе џеб
цена:
евтини
Стол Маска:
Стол Маска
Големина:
For all banquet chairs

Избор на клиент