Топ aritist Висок Квалитет Handpainted Висат Слика Модерна Ѕид Уметност На Платно Свиња Животинско Маслото За КАНЦЕЛАРИЈА Соба Оркестарот
Новак - 49 %

Топ aritist Висок Квалитет Handpainted Висат Слика Модерна Ѕид Уметност На Платно Свиња Животинско Маслото За КАНЦЕЛАРИЈА

Достапно за нарачка
DEN 864.00
DEN 441.00
Достапност:

Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот
методи.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
Frameless 100% Handpainted Висок Квалитет Висат Слики Модерни Ѕид Уметност На Платно Животинско Масло Сликарство Свиња За Декор
ако сакате друга големина ,pls контактирајте ме.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте'т доби пакет рок од 60 работни дена по
превозот и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се
прашање наплата и испраќање на замена. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5
ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме големо снабдувач на маслото во Кина! Постојат стотици голема слика уметници тука.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1. Ние боја за вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн.
Не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики!
Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер!
Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа!
Испорака :
1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.
Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
Ве молиме проверете со вашиот земјата's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Опис На Производот
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да нарачате :
Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.

За производот

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
3
Материјал:
Платно
Бренд Име:
MYT
Предмети:
Животните
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
боја:
Повеќе
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Дома декорација
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела
Бојата И Обликот:
Жолта Црвена Цвет Маслото На Платно
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Избор на клиент