18pcs Романтична Миризлива Бања Сапун Роуз Сапун Цвет Petal За Денот на Вљубените Подароци/ Свадба Подарок/роденденски Подароци/Ден на Мајката Подарок
Новак - 21 %

18pcs Романтична Миризлива Бања Сапун Роуз Сапун Цвет Petal За Денот на Вљубените Подароци/ Свадба Подарок/роденденски Подароци/Ден

Достапно за нарачка
DEN 667.20
DEN 527.00
Достапност:


Можеби ќе ви се допадне
Информации За Производот
1.Материјал : сапун.
2.Боја : розова, виолетова ,сина.црвено,
3.Големина : поле : 23*12*4.8 cm
4.Тежина : 200g
5. 18pcs се Зголеми/ кутија
Пакување
Превозот за Начин и време
*pls забелешки : Според Русија обичај политика,па така,оваа предмети ние ќе го избере EMS да Русија,не DHL/ФЕДЕКС итн.Ако сметаш дека превозот цена е малку скапо,ние би можеле да го испрати надвор од Кина Пост Воздух Пошта,ако сте
треба,pls,ме контактирате во секое време,ние сме многу среќни помош u среќен шопинг тука,ви благодариме! *
Плаќање
Совети

За производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Број На Модел На:
skxs1667
Стил:
Цвет
Повод:
роденден,денот на Вљубените,свадба
Материјал:
Прочитајте Детален Опис
Должина:
about 23cm
Големина:
about 23*12*4.5cm
статус:
100% сосема нов и висок квалитет
Тежат:
околу 260 со Високо-квалитетни подарок кутија
Регионален Функција:
Креативен подарок за денот на Вљубените
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
кутија, сертифицирање, Инспекција извештај

Избор на клиент