Бесплатен Превозот 10pcs 20mm СМС-178S Брзо Ослободување Speedpin Пролет Барови за да се Види Бенд Замена
Новак - 30 %

Бесплатен Превозот 10pcs 20mm СМС-178S Брзо Ослободување Speedpin Пролет Барови за да се Види Бенд Замена

Достапно за нарачка
DEN 376.32
DEN 264.00
Достапност:


SMS-178s Пролет Бар
Дијаметар : 1.78 mm
Големина : 20mm
Пакетот вклучува : 10pcs на пролетта барови

За производот

Бренд Име:
WRTOR
Тип:
Часовници за Делови
Објектот Дијаметар:
1.78cm
Објектот Висина:
2.0cm
Објектот Должина:
2.0cm
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
1.78cm
Број На Модел На:
SMS-178S
Материјал:
SUS304L
Функција:
пролет бар
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции

Избор на клиент