Фото позадина ходникот mural позадина злато позадини mural
Новак - 30 %

Фото позадина ходникот mural позадина злато позадини mural

Достапно за нарачка
DEN 707.04
DEN 495.00
Достапност:


За производот

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
Злато Монтреал

Избор на клиент