цилиндар на главата 6110102320 6110106620 6110106720 6110105420 6110106820 6110104420 908 572 908572 за Мерцедес Бенц om611
Новак - 25 %

цилиндар на главата 6110102320 6110106620 6110106720 6110105420 6110106820 6110104420 908 572 908572 за Мерцедес Бенц om611

Достапно за нарачка
DEN 23328.00
DEN 17496.00
Достапност:


цилиндар на главата 6110102320 6110106620 6110106720 6110105420 6110106820 6110104420 908 572 908572 за Мерцедес Бенц om611
Дел број :
6110102320 / 6110106620 / 6110106720 / 6110105420 / 6110106820 / 6110104420 / 908 572 / 908572
Одговара на моторот : OM611 OM611.980 OM611.981 OM611.987
Главата на цилиндерот ќе одговара :
Мерцедес Бенц Вито 108 / 110 / 112 / Спринтер 2151 CC 2.0 2.2 CDI DOHC 16 V 1998 - МОТОР : OM611.980 OM611.981 OM611.987
Па yment
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Сите предмети се сосема n ew, никогаш не се користи, и уште во orig inal пакување доколку не е поинаку назначено.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на цилиндри на главата се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж
По продажба на Политика
Пред купување, нашиот предлог е да испратите слика ќе треба да се инсталира на автомобилот,и да се отвори хауба се направи една воздухот слика за нас.
Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање; Сите стока се продава како што е опишано.
Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.
Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот.
Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни
Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

За производот

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Име На Модел:
гол гол OM611980 OM611981 OM61.987 НП 611.980 НП 611.981 НП 611.987
Зафатнина:
2.0 CDI 2.2 CDI 2.0 2.2 L L 2.0 2.2 L L OM611 980 OM611 981 OM611 987
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
49inch
Објектот Ширина:
21inch
Објектот Висина:
24inch
Објектот Тежина:
20kg
Материјал Тип:
6110102320 6110106620 6110106720 6110105420 6110106820 6110104420
Специјални Функции:
908 572 908572 OM611.980 OM611.981 OM611.987 Вито 108 110 112 Спринтер

Избор на клиент