Ултра Тенок Приказ На Прозорецот Кожа Случај Прекривачот За Huawei Искачи Г-7 L01 L03 C199 Пластични Поклопец Назад На Мало Пакет Бесплатен Превозот
Новак - 20 %

Ултра Тенок Приказ На Прозорецот Кожа Случај Прекривачот За Huawei Искачи Г-7 L01 L03 C199 Пластични Поклопец Назад На Мало Пакет

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 153.00
Достапност:


Објектот се прикажува

За производот

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
Флип Случај
Бренд Име:
BRG
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Флип Случај
Материјал:
СТП кожа +пластика
боја:
Црна, небо сина,златна,зелена,розова,портокалова,розово,бело
Големина:
153.5 x 77.3 x 7.6 mm
Број На Модел На:
За Huawei Искачи Г-7 L01 L03 C199
Тип:
Случај

Избор на клиент