5mm*3мм Анти-растворувач цевка 4 линија цевка печатач мастило цевка за Бесконечност Pheaton СИД Ролан Mimaki Mutoh растворувач печатач
Новак - 5 %

5mm*3мм Анти-растворувач цевка 4 линија цевка печатач мастило цевка за Бесконечност Pheaton СИД Ролан Mimaki Mutoh растворувач

Достапно за нарачка
DEN 1248.00
DEN 1186.00
Достапност:


5mm*3мм Анти-растворувач цевка 4 линија цевка печатач мастило цевка за Бесконечност Pheaton СИД Ролан Mimaki Mutoh растворувач печатач
Опис На Производот :
4 линии растворувач печатач мастило цевка
Дијаметар :
1) внатрешен дијаметар : 2.8-3мм
2) надворешен дијаметар : 5mm
Ние, исто така, носат друг тип на мастило цевка(растворувач цевка и ув цевката) како што следува :
Една цевка : 3мм*2mm, 4mm*2mm, 4mm*2,5 mm, 4.2 мм*2.8 mm, 5mm*3мм,6mm X3.5mm,6mm*4mm,8mm*5.5 мм
4 линии цевка : 3мм*2mm/ 4mm*2.8 mm/ 5мм*3мм/ 6mm*4mm
5 линии цевка : 3мм*2mm/ 4mm*2.8 mm
6 линии цевка : 4mm*2.8 mm
8 линии цевка : 3мм*2mm/ 4mm*2.8 mm/ 5мм*3мм/ 6mm*4mm
Ве молиме забелешка вашата идеална големина кога ќе најдете вашите заинтересирани една. Ви благодариме!
Погоден за :
1.За вода и растворувач база Широк Формат Инкџет Печатач
2.За вода и растворувач база Отворено печатач
3.За Infiniti, Phaeton, Предизвик, Духовитост-боја, Gongzheng, Zhongye,
Liyu, JHF, Myjet, Yaselan, Allwin, Флора, Crystaljet, Aprint,
Mutoh, Роланд, Mimaki, Smartcolor, Кинески Еко растворувач машина и сл.
4.За Рефус со мастило систем мастило снабдување

За производот

Број На Модел На:
SPI-мастило цевка
Бренд Име:
TOPINKJET
Тип:
Други
Точка име :
мастило цевка
Големина:
5*3мм
Цевка тип:
4 линија цевки
Објектот:
4 мастило цевка за Бесконечност Pheaton СИД Ролан Mimaki Mutoh печатач

Избор на клиент