бесплатен превозот Природни Labradorite Кристал Груба Полиран Од Мадагаскар #70424
Новак - 30 %

бесплатен превозот Природни Labradorite Кристал Груба Полиран Од Мадагаскар 70424

Достапно за нарачка
DEN 1728.00
DEN 1210.00
Достапност:


Сликата е само за референца. И субјект може да биде слична не се исти. Но, тоа е убава како слика. Тие се сосема природно.
Совети : Можеби, бојата на навистина стоки имаат мала разлика од сликата како различни компјутер, ве молиме да се разбере
Превозот
1. Ние Брод на Светот,
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот испратени од Кина Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 38days.
4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена. Ако не примите објект по 45days,ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе се истражи и да се реши испорака проблем.
Гаранција
1. 12 месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Мора да го вклучите вашиот aliexpress име и краток опис на неисправни проблем во вашето враќање пакет. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
4. Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да не ни се неутрални или негативни повратни информации,
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања : Прашај и ни e-mail ПРЕД ПОНУДА!
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ние сме многу среќни да ви помогнат.

За производот

Тема:
Маскота
Материјал:
Скапоцен камен
Бренд Име:
dingchengchanglong
Регионален Функција:
Кина

Избор на клиент