10PCS Мода Симпатична Оригами Елени Ѓердан Бебе Елени Ѓердан Еленов Ѓердан Fawn Бамби Ѓердани за Животни Накит

10PCS Мода Симпатична Оригами Елени Ѓердан Бебе Елени Ѓердан Еленов Ѓердан Fawn Бамби Ѓердани за Животни Накит

Достапно за нарачка
DEN 666.24
Достапност:


Опис На Производот :
N060 Злато Сребро Симпатична Оригами Елени Ѓердан Бебе Елени Ѓердан Еленов Ѓердан Fawn Бамби Ѓердани за Животни Накит

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Бамби Fawn Ѓердан
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
Бебе Елени Ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Моќ Ѓердан:
ѓердан ѓердан
изјава ѓердан:
Трговија на големо ѓердан
златен ѓердан:
ѓердан 2015
мажите ѓердан:
јака ѓердан
ѓердан мажи:
Ѓердан Женски
оригами ѓердан:
Бебе Елени Ѓердан
Елен Еленов ѓердан:
елени ѓердан
Бебе Елени Ѓердан:
Fawn Ѓердан
еленов ѓердан:
Бамби Ѓердан
Оригами Елени Ѓердан:
Fawn Бамби Ѓердан

Избор на клиент