Љубов Среќа Мачка Жакард Ткаенина Diy рачно изработени Комбинација Перница Ткаенини Домашен Текстил за Шиење рачно Ткаени торба Telas Tecido
Новак - 37 %

Љубов Среќа Мачка Жакард Ткаенина Diy рачно изработени Комбинација Перница Ткаенини Домашен Текстил за Шиење рачно Ткаени торба

Достапно за нарачка
DEN 430.08
DEN 271.00
Достапност:

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
[ Важно ]
Природна светлина снимање, сликата може да биде малку повеќе живописни бои отколку во вид , боја чувствителен , ве молиме да не пука !
Се очекува да се намалат и исчезнат темно ткаенини , ве молиме да се мијат посебно во ладна вода , Колку прилагодени материјали , ве молиме консултирајте се со сечење мајстори
Answer : ___________________________ NOTE : Ние сме за обработка на растенија, треба она што боја, големина и облик, ве молиме контактирајте со нас!Ние сме 24 часа на интернет!
РАБОТИ
High-End Мачки Шема Троседот Перница Памучна Ткаенина Комбинација Перница Торба рачно изработени Ткаенина, Памук Ткиво Ткаени Текстилни Telas Tecido US$ 6.
[Параметар Опис]
ГОЛЕМИНА : 50c м x50cm
Тежина за : 95g / парче
Пакет : 1 PCS X среќа мачка Жакард ткаенини
Идеален за дома и чанти
Употреба : Рака , дома, перница , перница, патосници , ранци , итн.56 /многу
2pieces / многу
Животната средина Бамбус Памучна Ткаенина Ретро Дома Крпа Табела Ткаенини Активни Завеса Цвет Остава Pattem Ткаени Текстилни Telas Tecido US$ 32. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.99 /парче
Персоналните Слон Ретро Памук Жакард Ткаенина DIY Дома Комбинација Tilda Текстил, Ткаенини За Шиење Tecido Текстилни Ткиво US$ 24.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.65 /многу
100ccentimeters / многу
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.98 /многу
2pieces / многу
Едрење Pattem Платно Ткаенина за Шиење Tilda Ткаенини Комбинација Памук Ткиво Дома Ткаени Текстилни Telas Масти Квартал Tecido US$ 24. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.12 /многу
2pieces / многу
50*50 CM Ретро Памучна Ткаенина Купот на Троседот DIY Крпа за Шиење Tilda Ткаенини Комбинација Памук Ткиво Дома Ткаени Текстилни Telas Tecido US$ 16.50 /многу
2pieces / многу
Софа Перница Перница Торба Памучна Ткаенина за Шиење Tilda Ткаенини Комбинација Памук Ткиво Дома Ткаени Текстилни Telas Масти Квартал Tecido US$ 19. Време На Испорака :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Техника:
Ткаени
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Жакард
Бренд Име:
CMCYILING
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
Size
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Велур Ткаенина Тип:
Не Велур
Плетени Тип:
Вез, Жакард
Тип:
Жакард Fabirc
Nonwoven Техника:
Не Nonwoven
Стил:
Жакард
Материјал:
Лен / Памук/Полиестер
Функција:
Дише
Шема:
Предиво Обоена
Големина:
50cm*50cm
занаети:
Локација
Применливи:
Троседот ткаенина DIY рака торба Перница ткаенини

Избор на клиент