QIAQU 2017 Висок Квалитет Патна Козметички Кеси Мода Водоотпорен најлон Мултифункционален Шминка Складирање Торба организаторот За Мажи Жени
Новак - 44 %

QIAQU 2017 Висок Квалитет Патна Козметички Кеси Мода Водоотпорен најлон Мултифункционален Шминка Складирање Торба организаторот

Достапно за нарачка
DEN 719.04
DEN 403.00
Достапност:


опис : Ова хигиена торба е совршен придружник за секој патник. Со доволно простор за складирање на сè што ви треба од deodorant, четки за заби, паста за заби, парфем / келн, лосион и само за ништо друго не ви треба. Со два zippered прегради, две прегради со мала мрежа затворање, голем единица за складирање со неколку мали џебови, ќе можат да носат она што го сакате со вас. Прашање : Вграден-во кука за да се овозможи лесна суспензија и пристап Огради торба така што зазема помалку простор во вашиот багаж дизајнер хигиенски торба е погодно да се носат, бидејќи тоа има патент Корисен за заклучување, простор за заштеда на енергија, преносни и убав дизајн на Оваа хигиена торба може да се одржи вашата крпа, четка за заби, паста за заби и други мали нешта преносни хигиена торба е совршен додаток на вашата активности на отворено Разни внатрешни џебови, sort (сортирај) за чување на вашите лични домашно милениче за мали миленичиња Димензии : 24 * 10.5 * 20.5 см (H x W x L) Пакет се Вклучени : 1 PCS * Чанта во боја слики се само референтни примероци. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи прилагодувањата на бои што е прикажано на сликата, може да не соодветствуваат 100% за оние во објектите себе. Сите димензии се мери со рака, ве молиме почекајте +/- 0.5 cm разлика. Ви благодариме за изборот на нашата продавница, имаат убав ден. Ние сме фабрика директни продажби. Ние ќе се фокусираме на чување резерви. Добредојдовте на големо купувачи истрага. Трговија на големо купувачи ќе уживаат OFF30 % - 60% попуст. Ние поддршка капка брод Забелешка : МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. 2,Ако сте Купувачот итно треба вашата објект,ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL, Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот,Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. 3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка,кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница,можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние сме подготвени да ви даде подарок или некои попуст. 4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати,ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена,По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас, тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

За производот

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
10.5cm
Објектот Должина:
20.5cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Висина:
24cm
Бренд Име:
QIAQU
Главен Материјал:
Најлон
Обликот:
Перница
Објектот Тежина:
230g
Број На Модел На:
HMUNII-02
Материјал Состав:
Најлон
боја:
како на сликата покажува
Во име на испорака:
Стојат од страна
Тип:
Козметички Торба,шминка торба,суета случај
Стил:
луксуз,make up,патување,се мијат,бања,Организаторот

Избор на клиент