Парична казна накит кристал циркон снегулка студ обетки/жени прибор трговија на големо/brincos femininos/boucle d'oreille/bijoux femme
Новак - 28 %

Парична казна накит кристал циркон снегулка студ обетки/жени прибор трговија на големо/brincos femininos/boucle d'oreille/bijoux

Достапно за нарачка
DEN 667.20
DEN 480.00
Достапност:


За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
CNANIYA
Број На Модел На:
8770111
Назад Наоѓање:
Како што е прикажано
Type1:
pendientes/orecchini дона/aretes/boucles d'oreilles/boucle oreille
Type2:
joyeria/bisuteria/bijouterie/kupe/envio гратис/уво прстени
type3:
дами/mujer/жена/девојка
type4:
bijuteria atacado/нова 2015 година/assessories/топла продажба
type5:
Ohrringe
Материјал:
strass/cristal

Избор на клиент