Корејски Креативни Мулти-функција Складирање Кутија Слушалки накит Накит Кутија Исполнета Преносни Паричникот Пластична Кутија Сочинуваат Организатор
Новак - 49 %

Корејски Креативни Мулти-функција Складирање Кутија Слушалки накит Накит Кутија Исполнета Преносни Паричникот Пластична Кутија

Достапно за нарачка
DEN 214.08
DEN 109.00
Достапност:


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[43576]
1.Ali Express поддршка Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банки
2.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт.
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање
2.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе ви обезбедиме со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Европа
Бренд Име:
OnnPnnQ
Обликот:
Круг
Производот:
накит кутија
Решетки Количина:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
кирил-b1
Капацитет:
15-20 парчиња на бонбони Алпите
Пластични Тип:
PP
Техника:
Сјајни
Употреба:
накит
Оптоварување:
100 кг
Спецификација:
10cm*6cm

Избор на клиент