Пролетта и есента волнени plaid волна од овци волна ткаенини ретро фустан одговараат на ткаенина трговија на големо со висок квалитет волна платно

Пролетта и есента волнени plaid волна од овци волна ткаенини ретро фустан одговараат на ткаенина трговија на големо со висок

Достапно за нарачка
DEN 1608.00
Достапност:




За производот

Техника:
Ткаени
Материјал:
Волна / Полиестер
Ширина:
150 cm
Стил:
Plaid
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Состав:
40% волна / 60% полиестер
Тежина:
420 g / m

Избор на клиент