Издржливи 3 Големина Од Не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Чај Infuser Обновливи Мрежа Билни Топката Чај Зачин Цедилка Лабава Чај Лист Зачин Филтер Infuser
Новак - 43 %

Издржливи 3 Големина Од Не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Чај Infuser Обновливи Мрежа Билни Топката Чај Зачин Цедилка Лабава Чај Лист

Достапно за нарачка
DEN 527.04
DEN 300.00
Достапност:


304 од не ' Рѓосувачки Челик Чај Цедилка Stewed Супа Заклучување Чај Зачин Билни Мрежа Топки Висок Квалитет Diam Кафе & Чај Додатоци Игран : Лесно за чистење. Висок квалитет И 100% сосема нов . Малку крива дизајн за дршката,се направи за поудобно да се одржи

За производот

Големина:
Small size, Medium size, Large size
Тип:
Colanders & Strainers
Бренд Име:
MRDAI
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Z0202
Функција 1:
чај infuser ; infusor
Карактеристика 2:
чај цедилка
Капацитет:
Спецификација:
350ml

Избор на клиент