YY DIY Шарени 5 24x24cm Зелена Мешани Памучна Ткаенина ткаенина Пакет за DIY шиење, бесплатен превозот
Новак - 6 %

YY DIY Шарени 5 24x24cm Зелена Мешани Памучна Ткаенина ткаенина Пакет за DIY шиење, бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 190.56
DEN 179.00
Достапност:


YY DIY Шарени 5 24x24cm Зелена Мешани 100% Памучна Ткаенина ткаенина Пакет за DIY шиење, бесплатен превозот Име на Производ : СП-070 24x24cm Зелена Мешани Desgins Печатени Памучна Ткаенина Пакет Материјал : 100% памук Боја : 5 дизајни како што се покажа Големина : 1 парче=24x24m(+-1cm грешка) Употреба : заеднички DIY проекти или samplings Пакет Содржина : 1pc / шема, 5 pattens / пакет ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±1 CM е дозволено. 2)ве молиме имајте на ум дека ние само може да го продаде од метар и поддршка на бои за избор со ширина ткаенина е 150см, за повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас преку порака или оставете порака во налози, можеме да ја промените цена за вас, како на вашето барање, ви благодариме

За производот

Плетени Тип:
Искриват
Стил:
Обична
Тип:
Poplin Ткаенина
Материјал:
100% Памук
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Дише
Шема:
Печатени

Избор на клиент