Топла Мали ЧЕШКА го Отвори Симулирани Бисер Студ Обетки За Жени на Модата Партија Трендовски Геометриски Кристал Earings Мода Накит AE288
Новак - 26 %

Топла Мали ЧЕШКА го Отвори Симулирани Бисер Студ Обетки За Жени на Модата Партија Трендовски Геометриски Кристал Earings Мода

Достапно за нарачка
DEN 861.12
DEN 637.00
Достапност:


Топла Мали ЧЕШКА го Отвори Симулирани Бисер Студ Обетки AE288

Предмет : Студ Обетки AE288
Позлата : Бело Злато
Материјал : ААА+ Кубни Циркони
1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена
2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија.
3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас . ве молиме љубезно ни обезбеди јасна слика !
4 Напишете Поздрав Картичка на вашето семејство или пријателите во средната на љубовта !
5 Изберете дизајн за вас ако вие не може да одлучите што е добро . Ние може да ви даде стручен предлог !
Големина : 2.3*за 3,7 см (0.91*1.46 инчи)

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Број На Модел На:
AE288
Бренд Име:
љубоморен млади
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Скок
Материјал:
Кубен Циркони
Тежина:
9.6 G
боја:
Бела,Црна
позлата:
Бело Злато
Камен:
ААА+ Кубни Циркони
Повод:
Свадба Службеници ПартијаШопинг Ангажман Годишнината
Подарок за:
Себе Си,Љубовник,Девојка,Сопруга,Невестата,Мајка,Ќерка,Женски
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Обичај или Не :
Yes
Трговија на големо:
Yes

Избор на клиент