Модерна Уметност на Платно Апстрактни Слики Апстракт Маслото Ѕид Уметност Висат Слики за Дневна Соба Декорација Дома Декор
Новак - 49 %

Модерна Уметност на Платно Апстрактни Слики Апстракт Маслото Ѕид Уметност Висат Слики за Дневна Соба Декорација Дома Декор

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
DEN 1102.00
Достапност:

Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел. Слика Големина/Цена : (1inch=2. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или к mize било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име на производ : Модерна Уметност на Платно Апстрактни Слики Апстракт Маслото Ѕид Уметност Висат Слики за Дневна Соба Декорација Дома Декор
ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately. Наплата 1.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.Вашето задоволство е наша извршување.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте't доби пакет рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена.

За производот

Големина (Инчен):
16x20, 20x24, 24X32, 24x36
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0140
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
cm
Тип:
Handpainted

Избор на клиент