Бесплатен Превозот Оригинални Проектор Светилка MT50LP / NSH200W За NE C MT1055 | MT1056 | MT850
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот Оригинални Проектор Светилка MT50LP / NSH200W За NE C MT1055 | MT1056 | MT850

Достапно за нарачка
DEN 4944.00
DEN 4697.00
Достапност:

Бесплатен Превозот Оригинални Проектор Светилка MT50 LP / NSH200 W За NE C MT1055 | MT1056 | MT850
Број На Модел :
MT50 LP
Тип На Сијалица
NSH200 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
NE C MT1050 | MT1055 | MT1056 | MT850
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче

За производот

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
MT50LP
Wattage:
NSH200W
живот време:
2000-3000 часа
Гаранција:
180 дена
Fittable проектор:
NE C MT1055 | MT1056 | MT850
MOQ:
1pc
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
Пакување:
Картонска кутија со пена
Употреба:
бизнис,училиште,образование,дома
Превозот начин:
Бесплатен превозот

Избор на клиент