Нови 100pcs 3g метал риболов лажица сребро и злато мешани метал риболов намами со силна риболов кука бесплатен превозот
Новак - 12 %

Нови 100pcs 3g метал риболов лажица сребро и злато мешани метал риболов намами со силна риболов кука бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 1896.00
DEN 1668.00
Достапност:


100pcs Риболов лажици Бесплатен превозот
Нов дизајн
мали димензии
3g/100pcs
Лажица 2.5 g, со кука вкупно 3g
сребро amd злато мешана боја
силна кука, детали види фотографии

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
Upperowens
Број На Модел На:
3g

Избор на клиент