Моден Накит Тибетански среброМали Хавајски КошулаШарм Изјава Ѓердан Ѓердан Pendant Додатоци 10pcsFree превозот B461
Новак - 27 %

Моден Накит Тибетански среброМали Хавајски КошулаШарм Изјава Ѓердан Ѓердан Pendant Додатоци 10pcsFree превозот B461

Достапно за нарачка
DEN 538.56
DEN 393.00
Достапност:

Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања. Ви благодариме, ние го цениме убави работи : )
Следново е време на испорака за пакет :
Кина Пост мал пакет плус обичните 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail - 10-45 дена
E - пакет - 5-25 дена
EMS - 5-12 дена
DHL / Федекс / UPS-от 3-10 дена
Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Големина Должина : 45см 60cm Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : цинк легура метали (олово слободни) КОЛИЧИНА за овој оглас : 10 Компјутери
боја : како на сликата
Тип : трговија на Големо конверзија : 1 инч = 254mm или 1mm = 0.0393 инчен
Враќање & Размена политика
**Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати &размена на настава . Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
**Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
** * Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
Вашето задоволство, нашите извршување!(Danni Ву)

За производот

Метална боја:
45см, 60см
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Должина:
45cm 60cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
B461
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент