3pair=6pcs Симпатична Принцеза Коса Додатоци снежана Софија Ана Елса Бутик Hairclips Цртан филм Девојки Шноли Деца Barrettes

3pair=6pcs Симпатична Принцеза Коса Додатоци снежана Софија Ана Елса Бутик Hairclips Цртан филм Девојки Шноли Деца Barrettes

Достапно за нарачка
DEN 180.48
Достапност:

3pair=6pcs Симпатична Принцеза Коса Додатоци снежана Софија Ана Елса Бутик Hairclips Цртан филм Девојки Шноли Деца Barrettes
Да Почитувани Клиенти : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и пост код се точни пред вашата исплата направи. За руски клиенти, ве молиме бидете сигурни дека името е твоето полно име. 2.Ако приемот време речиси завршена,можете да контактирате со нас,и ние ќе се прошири на времето. 3.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе ви помогнат да се реши тоа.Верувајте ни,ние може да го направи најдоброто за вас. 4.Pls потсети дека поради девојче monitor display, тоа може да биде differnt малку од слики и вистинскиот објект. 5. Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 1-2cm грешка.Сликата е само за референца, те молам направи објект како стандард. Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
JEG-1007
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Новина
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
ПРИЧИНА JOYACE
Тип:
Hairgrips
Материјал:
Гума,Силикони,Пластични
Пол:
Девојки
Име:
косата клипови
дизајн:
Цртан филм
боја:
8 бои
Посебна Карактеристика:
Со добар квалитет и ниска цена
Пол:
Девојки
приспособен:
Yes
Материјал:
На високо-одделение зелена ПВЦ
Големина:
5cm * 3.5 см
Тежина:
5g

Избор на клиент