304 од не 'Рѓосувачки Челик Крстот Синџири, Rolo Синџири, 304 од не' Рѓосувачки Челик Боја, 3x2x0.6mm; 50 метри/roll
Новак - 27 %

304 од не 'Рѓосувачки Челик Крстот Синџири, Rolo Синџири, 304 од не' Рѓосувачки Челик Боја, 3x2x0.6mm; 50 метри/roll

Достапно за нарачка
DEN 1097.76
DEN 802.00
Достапност:


304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Крстот Синџири, Rolo Синџири, 304 Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : околу 3мм долго, 2mm широк, 0.6 мм дебелина; околу 50 метри/roll.
овие синџири се толку пристапни што многу луѓе избираат да ги изработка на накит, а од скапоцени метали. тие можат да бидат заменети со скок прстени и clasps, како и акрил монистра, стаклени монистра, камен монистра да биде популарен ѓердани, нараквици и ремени.
На начин да се добие неверојатна цена.

За производот

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CHS-R003-0.6 mm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производ Карактеристики:
станот круг
Објектот Тежина:
0.444g
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Стил:
Unwelded
Синџир Стил:
Крстот Синџири
единица:
1Roll
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент