2018 Нови жолти и розови цвеќиња Sequins Везени Чипка ткаенина ткаенина тешки монистра камења металик сјајот везени свадба
Новак - 50 %

2018 Нови жолти и розови цвеќиња Sequins Везени Чипка ткаенина ткаенина тешки монистра камења металик сјајот везени свадба

Достапно за нарачка
DEN 8346.24
DEN 4173.00
Достапност:


метар метар метар метар метар

За производот

боја:
жолта, розова
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
Извезена Газа
Бренд Име:
POLIS
Стил:
Dobby
Шема:
Предиво Обоена
Тип:
чипка ткаенина
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Техника:
Плетени
Велур Ткаенина Тип:
CKJ2018120
Тип На Производ:
Tencel Ткаенина
Ширина:
128CM
Функција:
Дише

Избор на клиент