6Pcs Топла Топи Лепак Лепило Стап Беж 11 x 148mm за Електрична Алатка Греење Пиштол

6Pcs Топла Топи Лепак Лепило Стап Беж 11 x 148mm за Електрична Алатка Греење Пиштол

Достапно за нарачка
DEN 312.96
Достапност:

6 Pcs Топла Топи Лепак Лепило Стап Беж 11 x 148mm за Електрична Алатка Греење Пиштол СЕКОЈ ОБИД ЗА 6 КОМПЈУТЕРИ !!!
Solidify Време 8-10 секунди Форма Стап Пакет Содржина 6 x Топла Топи Лепак Стапови Тежина 86g Ладно Отпор-40 C Prodcut Име Топла Топи Лепак се Држиме за Користење Температура 160 C-180 C Мека Точка За 80 C Материјал ЕВА Отпорни на Температура 85 C Беж Боја Големина 11 x 148mm/0.4" x 5.8"(Кол*L)

За производот

Тип:
лепак стап
Број На Модел На:
11 x 148mm
Бренд Име:
oze19921102

Избор на клиент