DinDong Откачен Кадрава Медиум Црна Синтетички Влакна Перики за Жените Косата Производ Откачен Кадрава Афро Перика 18 инчен 2 Бои на Располагање
Новак - 32 %

DinDong Откачен Кадрава Медиум Црна Синтетички Влакна Перики за Жените Косата Производ Откачен Кадрава Афро Перика 18 инчен 2

Достапно за нарачка
DEN 1262.40
DEN 858.00
Достапност:


Din Dong Откачен Кадрава Медиум Црна Синтетички Влакна Перики за Жените Косата Производ Откачен Кадрава Афро Перика 18 инчен 2 Бои на Располагање
1.Одличен Квалитет Перика, изгледа природни и допира мека.
2.Не метежот, Без пролевање, лесен за чистење и нега.
3.Постојат 2 прилагодливи ремени во внатрешноста на перика, со вентилација се зголеми нето, кои може да се соберат различни главата големина.
4.Тоа може да се користи за Секојдневниот Живот,Партија,Cosplay,или било која друга прилика.

За производот

Протегала должина:
18INCHES
Бренд Име:
DinDong
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Откачен Кадрава
Материјал Одделение:
Kanekalon
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Може Да Се Permed:
No
Боја на Чипка:
Транспарентна
капа големина:
Просечната Големина
Предмети по Пакет:
1 Парче Само

Избор на клиент