Трговија на големо 20MM срцето природен камен приврзоци мешани камен Добар Квалитет љубов срце камен Pendant Ѓердан 36pcs/многу бесплатен превозот
Новак - 20 %

Трговија на големо 20MM срцето природен камен приврзоци мешани камен Добар Квалитет љубов срце камен Pendant Ѓердан 36pcs/многу

Достапно за нарачка
DEN 911.52
DEN 729.00
Достапност:


Камен Големина : 20 MM*20 MM
Боја : како на слика
Материјали : камен
MOQ : 36 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
**Бесплатен превозот само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена) Плаќање * Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. *Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Враќање&Размена политика * Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации политика * ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. ***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
st36-161
Бренд Име:
YWMZCN
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
боја:
мешани
Материјал:
Камен
Тип:
pendant ѓердан

Избор на клиент