Креативна Алатка Нерѓосувачки Челик Кромид Игла Зеленчук Парче Fixer Овошје Домати Slicer Зеленчук Хеликоптер За Кујнски Прибор
Новак - 49 %

Креативна Алатка Нерѓосувачки Челик Кромид Игла Зеленчук Парче Fixer Овошје Домати Slicer Зеленчук Хеликоптер За Кујнски Прибор

Достапно за нарачка
DEN 161.76
DEN 83.00
Достапност:


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[43576]
1.Ali Express поддршка Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банки
2.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт.
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање
2.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе ви обезбедиме со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
OnnPnnQ
Број На Модел На:
кирил-b02
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент