4pcs/set Beyblade арена стадион Метал Фузија Б-34 Б-59 4D Битка Метал Врвот Бес Мајстори проектил зафат деца божиќ играчка
Новак - 11 %

4pcs/set Beyblade арена стадион Метал Фузија Б-34 Б-59 4D Битка Метал Врвот Бес Мајстори проектил зафат деца божиќ играчка

Достапно за нарачка
DEN 972.96
DEN 866.00
Достапност:

4pcs/set Beyblade арена стадион Метал Фузија Б-34 Б-59 4 D Битка Метал Врвот Бес Мајстори проектил зафат деца божиќ играчка
BB807 A
BB807 B
BB807 C
BB807 D

За производот

Тип На Објект:
Сет
Бренд Име:
Се ВРТИ
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,> 6 години,8-11 Години
Карактеристики:
Мини
Материјал:
Метал

Избор на клиент