Дома Декорација Уметнички Слики и Црвени Цвеќиња Маслото на Платно Ѕид Слики за Најдобар Подарок Висок Квалитет
Новак - 49 %

Дома Декорација Уметнички Слики и Црвени Цвеќиња Маслото на Платно Ѕид Слики за Најдобар Подарок Висок Квалитет

Достапно за нарачка
DEN 4080.00
DEN 2081.00
Достапност:

Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1.Вашето задоволство е наша извршување.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте't доби пакет рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци. Слика Големина/Цена : (1inch=2.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила. Наплата 1.За нас : Добредојдовте на нашата продавница! Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Плаќање 1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или к mize било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име на производ : Дома Декорација Уметнички Слики и Црвени Цвеќиња Маслото на Платно Ѕид Слики за Најдобар Подарок Висок Квалитет
ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме.

За производот

Големина (Инчен):
24x36
Предмети:
Цвет
Тип:
Масла
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
0140
Рамка:
No
Стил:
Апстракт
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
MYT
Обликот:
правоаголник
Поддршка База:
Платно
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Еден
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент