Топла продажба!!!Тајландски сребро синџир мажите ѓердан Приврзоци;Нов моден дизајн Бамбус фестивал;Популарна накит; Привезоци со синџир
Новак - 15 %

Топла продажба!!!Тајландски сребро синџир мажите ѓердан Приврзоци;Нов моден дизајн Бамбус фестивал;Популарна накит; Привезоци

Достапно за нарачка
DEN 2496.00
DEN 2122.00
Достапност:


Нови пристигнување!!!машка мода Тајландски сребро синџир ѓердан & машка мода накит Тајландски сребрен ѓердан за човекот
превозот :
Ние брод на Светот,освен countrys кои Хонг Конг E пост не може да се постигне
Предмети се испраќаат од Хонг Конг E пост, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 27 бизнис дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 30 дена.
Превозот цена : Бесплатен превозот за сите предмети.
Потсетување :
Вашето задоволство е наша најголема извршување.ние може да не биде во можност да се осигураат дека секоја од трансакции е perfact,но ние апсолутно да гарантира дека сите интерес на клиентите!
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас ,ние бевме оставени да slove!
Политика На Враќање :
Кога ќе примите нашите производи, нашите производи не се задоволни со квалитетот проблем предизвикан од нас, контакт во рок од 3 дена ве молам, ние ќе се врати уплатата да ви безусловно,Ако проблеми предизвикани од експрес компанија,ве молиме да одбие да го потпише и да го прифатат стоки,потоа се јавам локалните изразат компанија и поднесе барање со изразат компанија за прашањето.
Продавачот ветувања :
гарантира дека сите производи за 100% сосема нов, во строга проверка пред пратката ќе бидат на квалитетот на производите, се осигура дека ќе го добиете производот, без какви било проблеми со квалитетот. Правиме сè што можеме за да се направи сте задоволни. Ако ви се допаѓа овие производи, ве молиме да го купат тоа и ни дава шанса да соработуваат. Добредојдовте на пишување со корисни совети. Прати најискрено желби.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ви благодариме!
Увозни давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина, Тоа е вашата чест и одговорност
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно да ни e-mail! Ви благодариме ! Ви благодариме за вашата поддршка !!!

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Tn204658
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Dankadi
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
925 Sterling silver
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Должина:
58cm

Избор на клиент