1 Пар H11 Авто LED Светлата Конверзија Комплет Canbus Декодер Товарот Грешка Слободни Предупредување Canceler Анти-Хипер Трепка Трепкачки
Новак - 5 %

1 Пар H11 Авто LED Светлата Конверзија Комплет Canbus Декодер Товарот Грешка Слободни Предупредување Canceler Анти-Хипер Трепка

Достапно за нарачка
DEN 647.52
DEN 615.00
Достапност:


Авто LED Светлата Конверзија Комплет Canbus Декодер Оптоварување Отпорник Грешка Слободни Предупредување Canceler Анти-Хипер Трепка Трепкачки
Оваа ставка може да се реши порака за Грешка предизвика страна OBC (On-Board Computer) Проверете, Хипер Трепка на Вртење на Сигнал и Хипер Трепка на ПРЕДВОДЕНА од мнозинството автомобили, но постојат некои автомобили може да не работат.
Тоа е направен од висок квалитет на Алуминиум, тоа е најдобро топлина мијалник дисипација од било кои други пластични случај направени.
Лесна инсталација, без промена.
Сите други сијалица база LED Светлата Декодер, ве молиме да бидат слободни да контакт за да го цитирам и да видиме што е на располагање по вашата потреба.
H1 LED Светлата Декодер
H11 LED Светлата Декодер
9012 HIR2 LED Светлата Декодер
9005 LED Светлата Декодер
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена.
Shippment
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект .Тие се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор.
Гаранција
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
3. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Повратни информации

За производот

Тип Socket:
9012(HIR2), H1, H11, H7, 9005/HB3, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил модел:
Повеќето Возила
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
50W
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
TUOYIKE
Чип Собранието Тип:
ZES
Лер Зрак Тип:
Комбо
Напон:
12V
Автомобил Марка:
LED Светлата Canbus Декодер За Повеќето Возила
Led Чип Производител:
LED Светлата Canbus Декодер

Избор на клиент