Смола занаети еднорог Цртан филм Planar Смола Kawaii Flatback Смоли Diy Занает за Занаети И Scrapbooking 50pcs 33*31mm RET1202H
Новак - 18 %

Смола занаети еднорог Цртан филм Planar Смола Kawaii Flatback Смоли Diy Занает за Занаети И Scrapbooking 50pcs 33*31mm RET1202H

Достапно за нарачка
DEN 432.00
DEN 354.00
Достапност:


Препорачаните Производи
Занаети смоли Hourse Цртан филм Planar Смола Kawaii Flatback Смоли Diy Занает за Занаети И Scrapbooking
Натпреварот ри bbon, pls контактирајте со нас.
ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за смола, ри bbon ,непријател,Кристал копчето,конектор,стара цвет итн .. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас.
ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : исто како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.

За производот

Тема:
ТВ & Филм Карактер
Материјал:
Смола
Бренд Име:
KimXY
Стил:
Американски Стил
Опис На-1:
Дома декорација додатоци
Опис На-2:
kawaii cabochon
Опис На-3:
станот назад смоли
Ставка Опис-4:
Занаети смоли
Опис На-5:
resinas manualidades
Употреба:
Декорација

Избор на клиент