50x160cm Убава Памук Езеро Зелена Зголеми Флорални Печатени Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Постелнина Quilting
Новак - 6 %

50x160cm Убава Памук Езеро Зелена Зголеми Флорални Печатени Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Постелнина Quilting

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 225.00
Достапност:

Убава 50x160cm 100% Памук Езеро Зелена Зголеми Флорални Печатени Памучна Ткаенина, бесплатен превозот Име на Производ : СП-068 Убава 100% Памук Езеро Зелена Зголеми Флорални Печатени Памучна Ткаенина Материјал : 100% памук Боја : како што покажа Големина : 1 парче=50x160cm(+-2cm грешка), за Користење : Не се дебели, совршен за colthes, завеси ,постелнина, quilting, и други заеднички DIY проекти. Пакет Содржина : 1pc ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано парче без сечење

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент