За Z1000 Z 1000 10-14 Z1000SX Z 1000 SX 11-14 Мотоцикл Цилиндричен Резервоар Мотор Кочница Резервоарот Покрие Капи 6 Бои
Новак - 26 %

За Z1000 Z 1000 10-14 Z1000SX Z 1000 SX 11-14 Мотоцикл Цилиндричен Резервоар Мотор Кочница Резервоарот Покрие Капи 6 Бои

Достапно за нарачка
DEN 527.52
DEN 390.00
Достапност:


состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден парчиња Материјал : CNC алуминиум бои : сива/red/златниот/сино Супериорен квалитет и лесно да се инсталира Пакетот Вклучува :
вклучувајќи : едно парче течност во резервоарот капа Забелешка : ве Молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Тежина:
22g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
RH2-РК-044-Z10
stytle:
мотоцикл Резервоарот Капа течност
Материјал:
CNC алуминиум
Бои:
Сина
Fitment:
За kawasaki Z1000 Z 1000 10-14 Z1000SX Z 1000 SX 11-14
Е Прилагодена:
Yes

Избор на клиент