Aliauto 4 X MS Логото Рефлексивни Автомобил Налепница И Decal Б Колона За Mazda 2 Mazda 3 Mazda 6 Mazda cx 5 cx-7 mx-5 mx-7
Новак - 49 %

Aliauto 4 X MS Логото Рефлексивни Автомобил Налепница И Decal Б Колона За Mazda 2 Mazda 3 Mazda 6 Mazda cx 5 cx-7 mx-5 mx-7

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 97.00
Достапност:

Aliauto 4 X MS Логото Рефлексивни Автомобил Налепница И Decal Б Колона За Mazda 2 Mazda 3 Mazda 6 Mazda cx 5 cx-7 mx-5 mx-7 Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да го инсталирате, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Висок квалитет на карбонски влакна stiker Боја : Како на сликите се покаже Големината 6cm x 4cm Пакетот Вклучува : 4 X Aliauto MS Логото Рефлексивни Автомобил Налепница И Decal Б Колона За Mazda 2 Mazda 3 Mazda 6 Mazda cx 5 cx-7 mx-5 mx-7 Инсталација Настава : 1. Чистење на автомобил површина, чувајте го сув 2. Се ослободи од автомобил налепница носителот и го стави на автомобил налепница на инсталација локација 3. Користете кредитна картичка scrape површината на автомобил налепница се додека не постои меур 4. Да се ослободи од трансфер филм Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
автомобил налепница
Бренд Име:
Aliauto
Модел:
ОЕМ
Објектот Ширина:
4cm
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
6cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на клиент