DIY 5d дијамант сликарство религиозни икони Блажена Дева Марија дијамант слика rhinestones везови дијамант сликарство крстот бод

DIY 5d дијамант сликарство религиозни икони Блажена Дева Марија дијамант слика rhinestones везови дијамант сликарство крстот

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:

*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. За печатење на сите ues Epson машина прецизност печатење,сликата ќе биде повеќе Јасно од Epson машина за печатење надвор, квалитетот ќе биде повеќе деликатна. *Изразат обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработува царинската да плаќаат данок. За Бројот На Дијаманти : Во моментов,нашата продавница употреба на вештачки и машината да се доделат, бројот на дијаманти, без разлика дали е вештачко или машина се користи специјален калап да се додели, според различни стилови на сликарството, секоја боја на износот на дијамантите, ќе бидат доделени повеќе со 15% до 30% , Во теорија, нема да биде помалку дијамант ситуација, но во случај, ако има помалку дијамант ситуација, ве молиме, не грижете се за тоа, можете да контактирате со нас, тогаш ние ќе reissue да што побрзо. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.Доволно смола дијаманти.com *Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ако не сте задоволни, ве молиме да не остави негативни повратни информации директно, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. За Дијамант : повеќето мејнстрим дијамант на пазарот во моментов : кристал круг дијамант и коцка круг дијамант,ние ги користиме на последната коцка круг дијамант. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката. За Платно : Сите на платно се дизајнирани од страна на нашите вработени професионални дизајнери, дизајни употреба на стандардите за индустријата, богати бои, се чувствуваат силна. Ние ќе го реши проблемот. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.Користи пенкало, пластичен послужавник,гипс DIY Дијамант сликарство производството чекори 1. Aliexpress : 10-60 дена Следење веб страна : не е следење на дополнителни информации во вашата нарачка страница Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.Извезена крпа со лепак. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. За било која причина, ако сакате да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие тоа. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. За Лепак : Ние користите посветен на животната средина со висока вискозност лепак, лепак технологија во моментов е на повеќето мејнстрим на процесот, додека точниот операција на воена вежба, тоа е супер леплива, дупчење со лепак фиксни, на подолг вежба на повеќе безбеден.

За производот

Големина:
30*40cm
Стил:
Модерна
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Делумно
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Религија
Реден број:
K014

Избор на клиент