Обичај Фото позадина класично сликарство цвет позадина Европскиот пејзаж сликарство влезот позадина mural
Новак - 30 %

Обичај Фото позадина класично сликарство цвет позадина Европскиот пејзаж сликарство влезот позадина mural

Достапно за нарачка
DEN 707.04
DEN 495.00
Достапност:

Купувачот цел различна количина. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2.
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Не ролни.
Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 2 квадратен метар=2 парчиња. 3 квадратен метар =3pcs .4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

За производот

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
Цветни Уште Живот
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени

Избор на клиент